Laimos Bazienės keramikos paroda „Veidai“

2017-04-26

Kviečiame Jus balandžio 27 d., 18 val. į Laimos Bazienės parodos „Veidai“ atidarymą, kuris vyks Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejaus galerijoje. Skaityti daugiau»»

Dingusius tinklalapio tekstus „suvalgė“ virusas

2017-04-20

Mieli muziejaus draugai ir mūsų internetinės svetainės lankytojai, mūsų tinklalapį buvo užpuolęs virusas, kuris sunaikino dalį informacijos. Atsiprašome už nesklandumus. Informacija yra atkuriama ir pildoma. Taip pat netrukus pasikeis ir mūsų svetainės dizainas. Ačiū už supratimą ir domėjimąsi mūsų veikla, skelbiamomis naujienomis ir renginiais. Kilus klausimams, rašykite el. paštu slapeliumuziejus@gmail.com bei skambinkite tel. (8-5) 261 0771. Taip pat sekite naujausią informaciją mūsų paskyroje Facebook socialiniame tinkle, spustelėję čia.

Sigutės Ach paroda „Pilnaties upių keliai“

2017-04-18

Kviečiame Jus į Sigutės Ach miniatiūrų „Pilnaties upių keliai“ parodą, kuris Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejaus galerijoje (Pilies g. 40, Vilnius) bus eksponuojama iki balandžio 30 d. Skaityti daugiau»»

Paroda „Nematomi regėjimai“

2017-03-31

Gotikiniuose muziejaus rūsiuose nuo kovo 31 d. iki balandžio 22 d. bus eksponuojama Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro moksleivių kūrybinių darbų paroda „Nematomi regėjimai“. Kviečiame aplankyti. Skaityti daugiau»»

LRT radijas: muziejaus istorija gyvame pokalbyje

2016-05-27

Kviečiame pasiklausyti gyvos ekskursijos po Marijos ir Jurgio Šlapelių namą-muziejų. Šlapelių šeimos ir muziejaus istoriją LRT radijo laidai „Atrask Lietuvą“ pasakoja muziejaus direktorė Jolanta Paškevičienė ir muziejininkas Kristijonas Siparis. Spustelkite čia. Skaityti daugiau»»

Virtuali ekskursija po Marijos ir Jurgio Šlapelių namą-muziejų

2016-02-22

Dabar praverti Marijos ir Jurgio Šlapelių namų duris galite virtualioje galerijoje. Pažvelkite į mažiausią Vilniaus senamiesčio kiemelį, pasivaikščiokite po memorialinius Šlapelių kambarius, užsukite į viduramžius menančius Vilniaus rūsius bei aplankykite Marijos Šlapelienės knygynėlio ekspoziciją. Skaityti daugiau»»