Edukacinis užsiėmimas akliesiems ir silpnaregiams „Prisilietimai“

Vasario 8 d. Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejuje vyko edukacinis užsiėmimas „Prisilietimas“ akliems ir silpnaregiams 8-9 klasių mokiniams. Sausio 19 d. vykusi patyriminė ekskursija Lietuvos aklųjų bibliotekos skaitytojams sulaukė pasisekimo.

Užsiėmimo trukmė – 1,5 val. Šio užsiėmimo tikslinė grupė – aklieji ir silpnaregiai, todėl užsiėmimas prasidėjo filmo „Ištikimi lietuviškam žodžiui“ klausymu. Vėliau muziejininkė pasakojo apie Šlapelių gyvenimą, čia besilankiusius to meto iškilius ir daug Lietuvai nusipelniusius žmones. Tuo tarpu ekskursijos dalyviai galėjo liesti ir rankomis „apžiūrėti“ specialiai parinktus daiktus bei autentiškus muziejuje saugomus baldus. Užsiėmimas baigėsi nuotaikingu žodžių žaidimu. Šilta atmosfera, gera nuotaika ir nauji prisilietimai prie istorijos leido patirti Vilniaus gyvenimą naujai.

Apie aklųjų bibliotekos skaitytojams vykusį užsiėmimą galite paskaityti čia.