Kūrybinis-edukacinis užsiėmimas moksleiviams „Tėvynė ir žmogus“

VšĮ „Gal meno?“ bei Marijos ir Jurgio Šlapelių namas-muziejus kvietė IX-XII klasių moksleivius bei jų mokytojus į kūrybinį-edukacinį užsiėmimą „Tėvynė ir žmogus“. Programa vyko gruodžio 5 d.

Užsiėmimo metu vaikai ne tik gilinosi į Vydūno, Sigito Gedos ir Ričardo Gavelio kūrybą bei asmenybes, bet ir kūrė, improvizavo, skaitė ištraukas ir diskutavo.

Užsiėmimą sudaro 3 dalys:

• Vydūno, Sigito Gedos ir Ričardo Gavelio asmenybės, tekstų skaitymas, analizė ir diskusija (~1 val.) Veda Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos lituanistė Dainora Eigminienė.
  • Kūrybiniai tekstų skaitymai, teatrinės improvizacijos ir balso išlaisvinimo treniruotė (~2 val.). Veda Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojos Rita Juodelienė ir režisierė, aktorė Virginija Kuklytė-Gedvilienė.
  • Kūrybinė improvizacija – pabaigos diskusija (~ 0,5 val.). Veda visi dalyviai.

Vieta: Marijos ir Jurgio Šlapelių namas-muziejus (Pilies g. 40, Vilnius).

Trukmė: ~3,5 val.

Kaina dalyviui – 2 eurai.

Dalyviai gali būti: iš vienos mokyklos skirtingų klasių arba jungtinė mišrių mokyklų grupė. Kviečiami aktyviai dalyvauti mokytojai ir mokiniai.

Registracija el. paštu: galmeno2016@gmail.com ir tel. 8 614 372 49.