PREMJERA!!! Arbatvakaris „Dingusio Vilniaus lakštingalos“

Gruodžio 26, 27, 30 d. bilietai į naujai sukurtą arbatvakarį „Dingusio Vilniaus lakštingalos“ parduoti. Sekite mūsų naujienas. Netrukus skelbsime sekančių spektaklių datas.

Programoje – XIX a. pradžios Vilniaus ir jo gyventojų istorijos. Čia sutiksime vieną iškiliausių teatro epochos ikonų – Marianą Korvel Moravską, medicinos profesorių, mecenatą Jozefą Franką ir jo žmoną – Europos operos primadoną Kristiną Gerhardi-Frank bei kitus vilniečius. Bus visko: pikantiškos istorijos, teatriniai monologai, operų arijos, šiaip keisti nutikimai bei vaišės ir linksmybės!

Arbatvakaryje vaidina: Eglė Tulevičiūtė, Saulius Sipaitis, Eglė Perkumaitė, Natalija Katilienė, Kristijonas Siparis.

Idėjos autorė ir režisierė – Eglė Tulevičiūtė, dailininkas – Kristijonas Siparis.

Organizatorius – VšĮ „Meno ekspansija“.

Partneris – Marijos ir Jurgio Šlapelių namas-muziejus.

Projektą dalinai parėmė Vilniaus miesto savivaldybė.

Bilieto kaina: 11 eurų.

Bilietai parduodami Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje (Pilies g. 40).

Daugiau informacijos: 85 261 07 71; 8 689 83689; 8 686 34622; slapeliumuziejus@gmail.com