Rūtos Fabijonavičienės tapybos paroda „Šventė ir miestas“

Liepos 4 d. muziejaus galerijoje buvo atidaryta Rūtos Fabijonavičienės tapybos darbų paroda „Šventė ir miestas“. Kviečiame aplankyti. Paroda veiks iki liepos 29 d.

RŪTA FABIJONAVIČIENĖ gimė Panevėžyje. 1975 metais baigė VVU Medicinos fakultetą, pasirinko psichiatrės specialybę ir dirba iki šiol. Tapo nuo 1987 m.  Nuo 1995 m. dalyvauja tautodailininkų sąjungos organizuojamose parodose. Surengė personalines tapybos darbų parodas Lietuvos televizijoje (1996 m.), Šlapelių muziejuje (1999), Žvėryno viešojoje bibliotekoje (2001), Pylimo galerijoje(2015), VGTU bibliotekoje (2016). Už dalyvavimą Lenkijos Respublikoje Lietuvos Respublikos ambasadoje parodoje „Vilnius ir jo spalvos“ (2016) apdovanota ambasadoriaus Šarūno Adomavičiaus padėka. 2016 m. Respublikinėje konkursinėje tautodailininkų nominacijoje „Aukso vainikas“ regioniniame ture pripažinta pirma vieta. 2016 m. suteiktas meno kūrėjo statusas. Mėgstamos temos – peizažas, natiurmortas, cirko-karnavalo temos. Technika – aliejinė tapyba.