Nuo 2016 m. sausio 4 iki sausio 17 d. muziejaus galerijoje veikė Algimanto Žižiūno fotografijų paroda „Mano vizijų moterys“. Parodos atidarymo vakarą sušildė lankytojų gausa. Plačiau apie atidarymą paskaitykite ir nuotraukas pažiūrėkite portalo lžinios.lt straipsnyje čia.
Fotomenininko Algimanto Žižiūno meninių nuotraukų ciklas „Mano vizijų moterys“ buvo kurtas ilgą laikotarpį – maždaug nuo 1975 m., ir šis ciklas yra tarsi iš dviejų dalių. Pirmąją sudaro nuotraukos, kuriose moteris apgaubta poetinės ir romantinės paslapties, o antroji – daugiau realistinė, bet su meniškai sustabdyta akimirka. Šio ciklo romantinės dalies viena iš nuotraukų buvo apdovanota sidabro medaliu tarptautinėje fotoparodoje „Žena–88“ (Moteris–88) Čekoslovakijoje.
Fotomenininkas Algimantas Žižiūnas gimė 1940 m. sausio 10 d. Kaune.
1951–1959 m. mokėsi Kauno 14-ojoje vidurinėje mokykloje.
1956–1957 m. dalyvavo Kauno Vėlinių įvykiuose, buvo keletą dienų įkalintas, tardomas. Išėjus į laisvę, KGB „priežiūros“ šleifas lydėjo jį per visą sovietmetį.
Vidurinės mokyklos aukštesnėse klasėse, technikume bei dirbdamas Anykščiuose, šalia tiesioginių pareigų, užsiėmė kūryba: fotografavo, rašė į laikraščius ir žurnalus, dalyvaudavo respublikinėse ir tarptautinėse fotoparodose.
1963 m. baigęs Kauno maisto pramonės technikumą, pagal paskyrimą dvejus metus dirbo Anykščių vyno gamykloje. 1965 m. įstojęs į Vilniaus universitetą studijuoti žurnalistiką, pradėjo dirbti Anykščių rajono laikraščio redakcijoje.
Yra suorganizavęs pirmąją Anykščių rajono fotomėgėjų darbų parodą. 1970 metais persikėlė gyventi į Vilnių, dirbo įvairiose redakcijose ir leidyklose. Netrukus buvo priimtas į įsikūrusią Fotomenininkų, o vėliau ir į Žurnalistų sąjungą. Iki 2007 m. aktyviai dalyvavo žurnalistinėje veikloje, taip pat kaip fotomeno kūrėjas.
2005 m. lapkričio 11 d. kultūros ministro įsakymu meno kūrėjo statusas suteiktas ir Algimantui Žižiūnui.
Kauno Vėlinių įvykiai buvo tarsi atsakas į Vengrijos sukilimą 1956 m., todėl kartu su kitais 10 Vėlinių įvykių dalyvių Vengrų ambasados 2006 m. spalio 23 d. buvo apdovanotas Padėkos raštu už dalyvavimą 1956 m. revoliucijoje ir laisvės kovose 50–ųjų metinių proga.
Fotomenininkas yra laimėjęs du aukso medalius sąjunginėse parodose ir vieną sidabro tarptautinėje fotoparodoje ,,Žena–88“ (,,Moteris–88“) Čekoslovakijoje bei turi per 50 kitų apdovanojimų.