„Kultūros naktis“ muziejuje pakvips rožėmis

„Kultūros naktis“ muziejuje pakvips rožėmis

Birželio 15 d. muziejuje „Kultūros naktis“ pakvips tikromis rožėmis. Jus atvilios kvapas, o sielą užburs grožis – lyg meno kūriniai gyvų rožių kompozicijos, nuotraukų galerija ir muzika. 
Kviečiame atrasti, užuosti, paliesti, patirti… Rožę. Kalbame apie svaigaus aromato, trapią, flamandų dailininkų numylėtą – TIKRĄ – rožę, dar menančią užmarštin nugrimzdusių praeities laikų žavesį…  Tai jungtinis Marijos ir Jurgio Šlapelių namo-muziejaus ir Lietuvos rožininkų draugijos projektas.
19–22 val. Jūsų laukia draugijos narių – aistringų rožių mylėtojų, meninės kompozicijos iš rožių, gyvos puokštės, fotopaveikslų paroda (nuotraukų autorė Nijolė Karpavičienė), rožių dirbtuvės ir profesionalų patarimai, kaip savo sode prisijaukinti rožę. Galėsite net… trumpam pavirsti Rožių angelu ir įsiamžinti nuotraukoje.
23 val. Rožę ir save stengsimės išgirsti per sutartines, kurias mums giedos grupė „Ūtara“. Užburiantis sutartinių skambesys nuskraidins jus ne tik į aukštaitišką kaimą, bet ir  į Afrikos dykumas, Bulgarijos kalnus, Tibeto ir Mianmaro vienuolynus, Japonijos oazę, Indonezijos salas… Programoje dalyvaus garso režisierius Tomas Verbaitis (tolimieji garsai), sutartines giedos ir ūtaros Aušra Antanavičienė, Jolanta Vaišvilienė, Rūta Aladavičienė, Lilija Milašienė.

Nuotraukų galerija iš renginio: