Paroda „Kaleidoskopas“

Paroda „Kaleidoskopas“

2014 m. gegužės 2–19 d. muziejuje vyko Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos Merkinės skyriaus mokinių darbų paroda „Kaleidoskopas“.

Parodoje „Kaleidoskopas“ buvo eksponuojami Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos Merkinės skyriaus mokinių 2013/2014 mokslo metų darbai. Kadangi mokyklą lanko labai įvairaus amžiaus vaikai, tai ir darbai labai skirtingi. Tai įvairiomis technikomis atlikti portretai, peizažai, natiurmortai ar laisvos kompozicijos. Nors dauguma užduočių panašios, tačiau rezultatai skirtingi, kaip skirtingi ir patys mokiniai savo charakteriais, kūrybiniu polėkiu, meniniu jautrumu.

Apie mokyklą

1990 m. Merkinėje buvo atidarytas Varėnos muzikos mokyklos Merkinės filialas, kuriame veikė muzikos ir dailės skyriai. 2012 m. mokykla pavadinta Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla. Merkinės filiale, kaip ir anksčiau, veikia muzikos ir dailės skyriai.

Vaikus dailės abėcėlės moko dailės mokytojai Rūta Lesniauskienė, Marijus Baukus ir Vytautas Černiauskas. Anksčiau mokyklos dailės skyriuje dirbo ir Mantas Kniubas.