Trijų architektų tapybos darbų paroda SSS

Trijų architektų tapybos darbų paroda SSS

Liepos 2 – 13 d. muziejuje buvo eksponuojami trijų profesionalių architektų Stasio Pūtvio, Sigitos Dagelienės ir Sauliaus Dagelio tapybos darbai.

Stasys ir Saulius 1979 metais baigė tuometinį Vilniaus inžinerinį statybos institutą (dabar VGTU), o Sigita 1980-taisiais – Prahos aukštąją taikomosios dailės mokyklą (dabar Taikomosios dailės akademiją).

Tapyti laisvalaikiu pirmasis pradėjo Stasys. Jis buvo ir savo draugų bei kolegų skatintojas, 2008 metų vasario 16 d. savo namuose Panemunėje pradėjęs vis tebesitęsiančių plenerų tradiciją.

Daug džiaugsmo anuomet suteikęs kūrybinis procesas tęsiasi jau septintus metus ir yra tapęs neatsiejama šios trijulės laisvalaikio dalimi, tiesa, dabar jau atmieštas ir kūrybinėmis kančiomis bei krizėmis.

Autoriai vis dar atviri įvairioms įtakoms ir yra savo braižo paieškos kelyje, tačiau per tiek metų bendravimo nesupanašėjo ir yra aiškiai identifikuojami.

Ši, antroji, kolektyvinė paroda simboliškai atidaroma architektų kūrybinės šventės proga – „tebūnie tai optimistiškas paskatinimas ir kitiems šio cecho kolegoms atverti savo laisvalaikio pomėgius“, – sako autoriai.

SSS